EBOOK-META(1) calibre EBOOK-META(1)

ebook-meta - ebook-meta

ebook-meta ebook_file [opcijas]

Lasīt/Rakstīt metadatus no/uz e-grāmatu failiem.

Atbalstītie metadatu lasīšanas formāti: azw, azw1, azw3, azw4, cb7, cbc, cbr, cbz, chm, docx, epub, fb2, fbz, html, htmlz, imp, lit, lrf, lrx, mobi, odt, oebzip, opf, pdb, pdf, pml, pmlz, pobi, prc, rar, rb, rtf, snb, tpz, txt, txtz, updb, zip

Atbalstītie metadatu rakstīšanas formāti: azw, azw1, azw3, azw4, docx, epub, fb2, fbz, htmlz, lrf, mobi, odt, pdb, pdf, prc, rtf, tpz, txtz

Dažādi failu tipi atbalsta dažāda veida metadatus. Ja jūs mēģināt iestatīt dažādus metadatu faila tipus, kas to neatbalsta, metadati tiks klusi ignorēti.

Katru reizi, kad jūs nododat argumentus ebook-meta, kam ir atstarpes, pievienojiet argumentus pēdiņās. Piemēram: "/some path/with spaces"

Rinda, ko izmanto kārtojot pēc autora. Ja norādīta un autors(i) ir norādīts(i), tā tiks automātiski izveidota no autora(iem).
Ievadiet autorus. Ja autori ir vairāki, tie jāatdala ar & simbolu. Autoru vārdiem vēlams izmantot formātu "Vārds Uzvārds".
Ievadiet grāmatas ražotāju.
Ievadiet grāmatas kategoriju.
Ievadiet e-grāmatu aprakstu.
Izveidot vāku no norādītās datnes.
Ievadiet izdošanas datumu.
Izlasīt metadatus no norādītā OPF faila un izmantot tos metadatu iestatīšanai e-grāmatā. Metadati, kas norādīti komandrindā ignorēs OPF faila nolasītos metadatus
Saņemt vāku no e-grāmatas un saglabāt to kā norādīto failu.
parādīt šo palīdzības paziņojumu un iziet
Ievadiet grāmatas identifikatorus, var norādīt vairākas reizes. Piemēram:-- identifikators url: https://ACME.com --identifikators isbn:12345 Lai noņemtu identifikatoru, norādiet --identifikatoru isbn bez vērtības: Ņemiet vērā, ka EPUB failiem identifikatoru, kas atzīmēts kā pakotnes identifikators, nevar noņemt.
Ievadiet grāmatas numuru sērijā.
Ievadiet grāmatas ISBN kodu.
Ievadiet valodu.
Norādīt BookID LRF datnēs
Ievadiet e-grāmatu izdevēju.
Ievadiet vērtējumu. Jābūt skaitlim no 1 līdz 5.
Ievadiet šīs e-grāmatas sēriju.
Ievadiet grāmatas birkas kā ar komatiem atdalītu sarakstu.
Ievadiet nosaukumu.
Nosaukuma variants, ko izmanto šķirošanai. Ja nav norādīts un nosaukums ir norādīts, tas tiks automātiski izveidots no nosaukuma.
Norādiet OPF datnes nosaukumu. Metadati tiks ierakstīti norādītajā OPF datnē.
parādīt programmas versijas numuru un iziet

Kovid Goyal

Kovid Goyal

maijs 31, 2024 7.12.0