CALIBRE-DEBUG(1) calibre CALIBRE-DEBUG(1)

calibre-debug - calibre-debug

calibre-debug [параметри]

З метою діагностики роботи calibre можна скористатися різними інтерфейсами командного рядка. Якщо виконати цю команду без параметрів, буде запущено вбудований інтерпретатор python. Крім того, ви можете запустити у режимі діагностики основний графічний інтерфейс calibre, переглядач calibre та редактор calibre.

Передбачено також інтерфейси для різноманітних частин calibre, у яких немає відповідних інструментів командного рядка, зокрема засобу обрізання шрифтів, засобу порівняння електронних книг тощо.

Ви також можете скористатися calibre-debug для запуску окремих скриптів. Зробити це можна так:

calibre-debug -e myscript.py -- --option1 --option2 file1 file2 ...

Скрипту буде передано усі дані після --. Ви також можете скористатися calibre-debug як вступною частиною у скриптах, ось так:

#!/usr/bin/env -S calibre-debug -e -- --

Якщо ви передаєте аргументи calibre-debug, які містять пробіли, додайте навколо таких аргументів лапки. Приклад: «/some path/with spaces»

Додати простий додаток (тобто додаток, що складається лише з файла .py) можна за допомогою визначення шляху до файла py, який містить код додатка.
Виконати код мовою програмування Python.
Діагностика виявлення пристроїв
Зареєструвати (скасувати реєстрацію) calibre серед типових програм Windows. --default-programs = (register|unregister)
Запустити засіб пошуку відмінностей calibre. Приклад: calibre-debug --diff файл1 файл2
Запустити засіб редагування книг calibre у режимі діагностики.
Виконати код Python у файлі.
Розпакувати книгу до вказаної теки. Користування: -x файл.epub тека_виведення Експортує книгу як збірку файлів та метаданих HTML, які ви зможете редагувати за допомогою стандартних інструментів редагування HTML. Працює з файлами EPUB, AZW3, HTMLZ і DOCX.
Експортувати усі дані calibre (книги, параметри, додатки). Зазвичай, програма попросить вас вказати теку і бібліотеки для експортування. Ви також можете вказати їх як аргументи командного рядка, щоб пропустити питання. Теку експортування і бібліотеки слід вказувати у форматі абсолютних шляхів. Для експортування усіх бібліотеки можна скористатися спеціальним ключовим слоовом «all». Приклади: calibre-debug --export-all-calibre-data # інтерактивне користування calibre-debug --export-all-calibre-data /шлях/до/порожньої/теки/експортування /шлях/до/теки/бібліотеки1 /шлях/до/бібліотеки2 calibre-debug --export-all-calibre-data /тека/експортування all # експортувати усі відомі бібліотеки
Для внутрішнього використання
Запустити графічний інтерфейс з увімкненою діагностикою. Дані діагностики буде виведено до stdout та stderr.
Запустити графічний інтерфейс з консоллю діагностики, записавши журнал до вказаного каталогу. Призначено лише для внутрішнього використання. Скористайтеся параметром -g для відкриття графічного інтерфейсу у режимі діагностики.
показати це довідкове повідомлення і завершити роботу
Запакувати раніше розпаковану книгу. Користування: -i каталог_виведення файл.epub Імпортує книгу з файлів у каталозі каталог_виведення. Такі файли має бути попередньо створено за допомогою виклику команди із параметром --explode-book. Не забудьте вказати саме той тип файла, який було використано для розпаковування книги.
Імпортувати раніше експортовані дані calibre
Перевірити файли MOBI за вказаними шляхами.
Вивести записи шляхів, необхідних для налаштовування середовища calibre.
Запустити додаток інтерфейсу командного рядка. Приклад: calibre-debug -r "Назва додатка" -- файл1 --option1 Всі дані після -- буде передано додатку як параметри.
Запустити вказані перевірки. Скористайтеся особливим словом «all», щоб наказати виконати усі перевірки. Якщо назва перевірки починається з крапки, програма припускатиме, що вказано назву модуля. Якщо назва перевірки починається з @, програма вважатиме її назвою категорії.
Не запускати із встановленим прапорцем DEBUG
Завершує роботу запущеного екземпляра calibre, якщо такий існує. Зауважте, що якщо програма виконує завдання, виконання цих завдань буде перервано без додаткових повідомлень, отже будьте обережні з цією командою.
Підмножина символів вказаного шрифту. Додайте -- після цього параметра, щоб передати параметр програмі створення підмножин символів.
Перевірити бінарні модулі у збірці.
показати дані щодо версії програми і завершити роботу
Запустити програму для перегляду електронних книг у режимі діагностики

Kovid Goyal

Kovid Goyal

травня 31, 2024 7.12.0