CALIBRE-SMTP(1) calibre CALIBRE-SMTP(1)

calibre-smtp - calibre-smtp

calibre-smtp [options] [from to text]

Nosūtīt pastu, izmantojot SMTP protokolu. % prog ir divi režīmi. Programmā norādiet uz režīmu un teksta sastādīšanu un tie tiek izmantoti, lai izveidotu un nosūtītu e-pasta ziņojumu. Filtrēšanas režīms calibre-smtp nolasa pilnu e-pasta ziņu no STDIN un nosūta to.

teksts ir e-pasta ziņojuma pamattekstā. Ja teksts nav norādīts, no STDIN tiek lasīta pilna e-pasta ziņa. No ir sūtītāja e-pasta adrese un kam ir saņēmēja e-pasta adrese. Kad tiek lasīts pilnīgs e-pasts no STDIN, no un uz tiek izmantots vienīgi SMTP protokols, ziņu galvenes netiek modificētas.

Katru reizi, kad jūs nododat argumentus calibre-smtp, kam ir atstarpes, pievienojiet argumentus pēdiņās. Piemēram: "/some path/with spaces"

Atdalīšana un ziņojuma piegāde fonā. Ja izmantojat šo opciju, jums arī jāizmanto --outbox, lai apstrādātu piegādes kļūmes.
parādīt šo palīdzības paziņojumu un iziet
Vietējā hostinga saimniekdatora nosaukums. Izmanto, pieslēdzoties SMTP serverim.
Ceļš uz pasta mapi, kur glabāt nesaņemtos e-pasta ziņojumus.
Savienojuma noilgums
Sniegt vairāk informācijas
parādīt programmas versijas numuru un iziet

Papildiespējas e-pasta sastādīšanai. Neņem vērā, ja teksts nav norādīts

E-pastam pievienojamā datne
E-pasta temats

Opcijas nosūtīt pastu lietojot SMTP pārraides serveri. calibre mēģinās nosūtīt e-pastu tieši, ja nav norādīts --relay.

Ceļš uz saliktu CA sertifikātu failu PEM formātā, ko izmanto servera sertifikāta pārbaudei, izmantojot TLS. Pēc noklusējuma tiek izmantoti sistēmas CA sertifikāti.
Nepārbaudiet servera sertifikātu, kad izveidojat savienojumu, izmantojot TLS. Tas parasti bija noklusējums calibre versijās pirms 3.27. Ja jūs izmantojat releju ar pašparakstītu vai citādi nederīgu sertifikātu, varat izmantot šo opciju, lai atjaunotu iepriekšējo 3.27 darbību
Šifrēšanas metode, ko izmantot, veidojot savienojumu ar vietni. Izvēle ir TLS, SSL, un NONE. Noklusējums ir TLS. Brīdinājums: NONE izvēle ir ļoti nedroša
Parole retranslatoram
Savienojums ar pārraides servera portu. Noklusējums ir 465, ja šifrēšanas metode ir SSL un 25, ja citādi.
Izmantot SMTP retranslācijas serveri, lai nosūtītu pastu.
Lietotāja vārds retranslācijas serverī

Kovid Goyal

Kovid Goyal

maijs 31, 2024 7.12.0