ВСТУП(3) Library Functions Manual ВСТУП(3)

НАЗВА

intro — вступ до функцій бібліотеки

ОПИС

У розділі 3 підручника описано усі функції бібліотеки, окрім функцій бібліотеки (обгорток системних викликів), які описано у розділі 2, який присвячено реалізаціям системних викликів.

Багато з функцій, які описано у розділі, є частиною стандартної бібліотеки мови C (libc). Деякі функції є частиною інших бібліотек (наприклад, бібліотеки math, libm або бібліотеки реального часу, librt). Для таких бібліотек на сторінці підручника буде зазначено параметр компонувальника, який потрібен для компонування з відповідною бібліотекою (наприклад, -lm та -lrt, відповідно, для згаданих вище бібліотек).

У деяких випадках програмісту слід визначити макрос перевірки наявності можливостей для отримання оголошення функції з файла заголовків, вказаного у розділі КОРОТКИЙ ОПИС сторінки підручника. (Де це потрібно, цей макрос перевірки наявності можливостей має бути визначено до включення будь-яких файлів заголовків.) У таких випадках потрібний макрос описано на відповідній сторінці підручника. Щоб дізнатися більше про макроси перевірки наявності можливостей, зверніться до сторінки feature_test_macros(7).

СТАНДАРТИ

У цьому розділі у викликах використано певні терміни та скорочення, які позначають варіанти і стандарти UNIX. Див. standards(7).

ПРИМІТКИ

Автори і умови авторських прав

Дані щодо авторів і умов авторських прав наведено у заголовку початкового коду сторінки підручника. Зауважте, що для різних сторінок ці дані можуть бути різними!

ДИВ. ТАКОЖ

intro(2), errno(3), capabilities(7), credentials(7), environ(7), feature_test_macros(7), libc(7), math_error(7), path_resolution(7), pthreads(7), signal(7), standards(7), system_data_types(7)

ПЕРЕКЛАД

Український переклад цієї сторінки посібника виконано Yuri Chornoivan <yurchor@ukr.net>

Цей переклад є безкоштовною документацією; будь ласка, ознайомтеся з умовами GNU General Public License Version 3. НЕ НАДАЄТЬСЯ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ.

Якщо ви знайшли помилки у перекладі цієї сторінки підручника, будь ласка, надішліть електронний лист до списку листування перекладачів: trans-uk@lists.fedoraproject.org.

9 жовтня 2022 року Linux man-pages 6.01