PO4A-NORMALIZE.1P(1) User Contributed Perl Documentation PO4A-NORMALIZE.1P(1)

НАЗВА

po4a-normalize — програма для нормалізації файла документації шляхом його обробки за допомогою po4a і наступного запису оброблених даних назад до документа

КОРОТКИЙ ОПИС

po4a-normalize -f формат основний.документ

ОПИС

Метою проєкту po4a (PO для усього) є спрощення перекладу (та, що ще цікавіше, супровід перекладів) за допомогою інструментів gettext у областях, де такий переклад спочатку не передбачався, зокрема у документації.

Скрипт po4a-normalize є діагностичним інструментом, призначеним для того, щоб переконатися, що po4a не змінює документ, якщо у цьому немає потреби. Користуйтеся ним лише для розробки нових модулів або тоді, коли маєте сумніви у коректній роботі інструментів комплекту.

Створений документ буде записано до po4a-normalize.output, а створений файл POT типово матиме назву po4a-normalize.po. Втім, ви можете скористатися параметрами --localized та --pot, щоб змінити цю назву.

ПАРАМЕТРИ

Додаткові параметри, які слід передати додатку форматування. Докладніші відомості щодо параметрів кожного з додатків можна знайти у документації до відповідного додатка. Наприклад, ви можете передати «-o tablecells» до обробника AsciiDoc, а обробнику звичайного тексту можна передати «-o tabs=split».
Створити порожній перекладений документ. Перекладений документ буде створено у припущенні, що усі повідомлення було перекладено пробілом або символом нового рядка.

Корисно для виявлення частин документа, які неможливо перекласти.

Показати коротке довідкове повідомлення.
Список форматів документації, відомих po4a.
Формат документації, з якою ви працюватимете. Скористайтеся параметром --help-format, щоб ознайомитися зі списком доступних форматів.
Кодування символів файла, який містить дані документа, який слід перекласти.
Назва нормалізованого файла, який слід створити (типово, po4a-normalize.output).
Файл pot, який слід створити (типово, po4a-normalize.po).
Вивести дані щодо версії скрипту і завершити роботу.

ТАКОЖ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ

po4a-gettextize(1), po4a-translate(1), po4a-updatepo(1), po4a(7)

АВТОРИ

Denis Barbier <barbier@linuxfr.org>
Nicolas François <nicolas.francois@centraliens.net>
Martin Quinson (mquinson#debian.org)

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Copyright 2002-2023 by SPI, inc.

This program is free software; you may redistribute it and/or modify it under the terms of GPL v2.0 or later (see the COPYING file).

2024-02-07 perl v5.38.1