EBOOK-POLISH(1) calibre EBOOK-POLISH(1)

ebook-polish - ebook-polish

ebook-polish [opcija] iejas fails [izejas fails]

Grāmatu pulēšana viss par to, liekot spīdēt pilnīgi rūpīgi izstrādātām e-grāmatām.

Pulēšana cenšas minimizēt jūsu e-grāmatu iekšējā koda izmaiņas. Atšķirībā no konversijas, tā ne saplacina CSS, pārdēvē failus, maina fonta lielumu, pielāgo piemales, utt. Katra darbība veic tikai minimālo kopumu izmaiņas, kas nepieciešamas, lai sasniegtu vēlamo efektu.

Jums vajadzētu izmantot šo instrumentu kā pēdējo soli e-grāmatu radīšanas procesā.

, Ņemiet vērā, ka pulēšana darbojas tikai ar failiem AZW3 vai EPUB formātos.

Katru reizi, kad jūs nododat argumentus ebook-polish, kam ir atstarpes, pievienojiet argumentus pēdiņās. Piemēram: "/some path/with spaces"

Pievienojiet mīkstās defises visiem grāmatas vārdiem. Tas ļauj atveidot grāmatu labāk, ja teksts ir pamatots, lasītājiem, kuri neatbalsta zilbjdali.
Grūti saspiest attēlus grāmatā, lai samazinātu faila lielumu ne ietekmējot attēla kvalitāti.
Ceļš uz vāka attēlu. Izmaina norādītajā e-grāmatā vāku. Ja vāka attēla nav, vai vāks nav pienācīgi identificēts, ievieto jaunu vāciņu.
Download external resources such as images, stylesheets, etc. that point to URLs instead of files in the book. All such resources will be downloaded and added to the book so that the book no longer references any external resources.
Iegult visus fontus, kas ir izmantoti dokumentā un vēl nav iegulti. Jūsu datorā tiks meklēti fonti un, ja tie tiks atrasti, tie tiks iegulti dokumentā. Lūdzu, pārliecinieties par atbilstošas licences esamību pirms fontu iegulšanas šajā dokumentā.
parādīt šo palīdzības paziņojumu un iziet
Ievietot lapu "grāmatas vāks" grāmatas sākumā, kas satur visus grāmatas metadatus, piemēram, nosaukums, birkas, autori, sērija, komentāri, utt. Jebkurš iepriekšējās grāmatas vāks tiks aizstāts.
Ceļš līdz OPF datnei. Grāmatas metadati tiek atsvaidzināti no OPF datnes.
Dzēst iepriekš pievienoto grāmatas apvākojuma lapu.
Noņemiet mīkstās defises no visa grāmatas teksta.
Noņemiet visas neizmantotās CSS kārtulas no stilu lapām un < stilu> birkām. Dažas grāmatas izveidotām no ražošanas veidnēm var būt liels skaits papildu CSS kārtulu kas neatbilst nevienam faktiskajam saturam. Šie papildu noteikumi var palēnināt lasītāju darbību kam tie visi ir parsēti.
Pārvērst teksta domuzīmes, daudzpunktus, pēdiņas, vairākas pārnesumzīmes, utt. uz tipogrāfiski pareiziem ekvivalentiem. Ņemiet vērā, ka algoritms dažkārt var radīt kļūdainus rezultātus, jo īpaši ja ir iesaistītas vienas pēdiņas saīsinājumu sākumā.
Samazināt fontus nozīmē samazināt iekļautos fontus, lai ierobežotu uz vēlamo fontu kopu ko izmanto grāmata. Tas ievērojami samazina fontu failu izmēru (uz pusi samazina fonta failu kopējo izmēru). Piemēram, ja grāmata izmanto konkrētu fontu galvenes, tad fontu samazināšana, samazinās šo fontu saturu tikai rakstzīmēm, kas atrodas faktiskajā galvenes grāmatā. Vai arī, ja grāmatā iekļauti treknraksta un kursīva versijas fonti, bet treknraksta un kursīva teksts ir salīdzinoši reti, vai trūkst vispār, tad treknraksta un kursīva fontus var samazināt līdz dažām zīmēm vai pilnībā likvidēt. Vienīgais negatīvais moments fontu samazināšanai, ir, ka, ja vēlāk , kad jūs nolemjat pievienot vairāk teksta jūsu grāmatām, tikko pievienotajā tekstā var nebūt ietverti samazinātie fonti.
Ja iespējams, uzlabojiet grāmatas iekšējās struktūras. Piemēram, jaunināt EPUB 2 grāmatas uz EPUB 3 grāmatām.
Rādīt plašāku informāciju par norisi, noder atkļūdošanai.
parādīt programmas versijas numuru un iziet

Kovid Goyal

Kovid Goyal

maijs 31, 2024 7.12.0