LOCALE::PO4A::WML.3PM(1) User Contributed Perl Documentation LOCALE::PO4A::WML.3PM(1)

НАЗВА

Locale::Po4a::Wml — перетворення документів WML (web markup language) на файли PO, і навпаки

ОПИС

Метою проєкту po4a (PO для усього) є спрощення перекладу (та, що ще цікавіше, супровід перекладів) за допомогою інструментів gettext у областях, де такий переклад спочатку не передбачався, зокрема у документації.

Locale::Po4a::Wml — модуль, який допомагає у перекладі документів WML іншими мовами (якими розмовляють люди). Не слід плутати WML, про який ми тут говоримо (абревіатура від «web markup language» або «мова розмітки для інтернету»), і WAP-мотлох, який використовується у мобільних телефонах.

Будь ласка, зауважте, що цей модуль використовує для обробки модуль Locale::Po4a::Xhtml, який сам використовує модуль Locale::Po4a::Xml. Це означає, що усі теґи для виразів на вебсторінці вважаються написаними з використанням синтаксису XHTML.

ПАРАМЕТРИ, ЯКІ МОЖНА ПЕРЕДАВАТИ ЦЬОМУ МОДУЛЮ

НЕМАЄ.

СТАН ЦЬОГО МОДУЛЯ

Цей модуль працює для деяких простих документів, але усе ще є неповним. У поточній версії найбільшою вадою модуля, ймовірно, є те, що він не здатен обробляти документи, у яких містяться вбудовані теґи, відмінні від теґів XML, наприклад, <email "foo@example.org">. Такі теґи часто визначаються у WML. Поліпшення очікуються у майбутніх версіях.

АВТОРИ

Martin Quinson (mquinson#debian.org)
Noriada Kobayashi <nori1@dolphin.c.u-tokyo.ac.jp>

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ

© SPI, Inc., 2005

Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її і/або вносити до неї зміни за умов дотримання GPL версії 2.0 або пізнішої (див. файл COPYING).

2024-06-08 perl v5.38.2