LOCALE::PO4A::RUBYDOC.3PM(1) User Contributed Perl Documentation LOCALE::PO4A::RUBYDOC.3PM(1)

НАЗВА

Locale::Po4a::RubyDoc — перетворення даних документа Ruby на файли PO, і навпаки

ОПИС

Метою проєкту po4a (PO для усього) є спрощення перекладу (та, що ще цікавіше, супровід перекладів) за допомогою інструментів gettext у областях, де такий переклад спочатку не передбачався, зокрема у документації.

Locale::Po4a::RubyDoc — модуль, який допомагає у перекладі документації у форматі Ruby Document (RD) (мовою, яку використовували для документування Ruby) іншими мовами (якими розмовляють люди).

СТАН ЦЬОГО МОДУЛЯ

Цей модуль було успішно перевірено на простих файлах Ruby Document, у яких використано значну частину синтаксичних конструкцій форматування.

Відомим обмеженням є те, що обробник не може належним чином розпізнати вкладену структуру вхідного коду Ruby Document. Це, наприклад, означає, що якщо у EnumListItem міститься декілька записів Block, лише перший Block буде розпізнано як EnumListItem. Усі інші вважатимуться належними до типу TextBlocks...

ПАРАМЕТРИ, ЯКІ МОЖНА ПЕРЕДАВАТИ ЦЬОМУ МОДУЛЮ

У цьому модулі передбачено підтримку такого параметра:

Обробка файлів, які повністю складаються з форматованого у Ruby Document тексту (без рядка «=begin»).

Типово, цей модуль обробляє лише форматований у Ruby Document текст між рядками «=begin» і «=end» (отже, ігноруючи, серед іншого, усе, що передує першому рядку «=begin»).

ТАКОЖ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ

Locale::Po4a::TransTractor(3pm)

АВТОРИ

Francesco Poli <invernomuto@paranoici.org>

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ

© Francesco Poli <invernomuto@paranoici.org>, 2016–2017

Ця робота є вільним програмним забезпеченням. Ви можете поширювати і/або вносити зміни до її тексту за умов дотримання загальної громадської ліцензії GNU (GNU General Public License) відповідно до оприлюдненого Free Software Foundation тексту цієї ліцензії версії 2 або (якщо вам того хочеться) будь-якої пізнішої версії.

Ця робота поширюється з надією, що буде корисною, але БЕЗ БУДЬ_ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без неявної гарантії ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ або ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ. Докладніше про це дивіться у GNU General Public License.

Ви маєте отримати копію GNU General Public License разом з цією роботою; якщо це не так, повідомте про факт за адресою Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

Частини коду (зокрема, багато формальних виразів) було запозичено з коду rdtool, за умов дотримання GNU General Public License, версії 2 або новішої. Авторські права на початковий код належать:

© MoonWolf <moonwolf@moonwolf.com>, 2004
© Youhei SASAKI <uwabami@gfd-dennou.org>, 2011–2012

Код ініціалізації було запозичено з коду Locale::Po4a::Text, за умов дотримання GNU General Public License, версії 2 або новішої. Авторські права на початковий код належать:

© Nicolas FRANÇOIS <nicolas.francois@centraliens.net>, 2005–2008
2024-06-08 perl v5.38.2