LOCALE::PO4A::COMMON.3PM(1) User Contributed Perl Documentation LOCALE::PO4A::COMMON.3PM(1)

НАЗВА

Locale::Po4a::Common — спільні частини скриптів та інструментів po4a

ОПИС

Locale::Po4a::Common містить спільні частини скриптів та інструментів po4a та деякі корисні функції, які використовуються також і в інших модулях.

Якщо потрібно, ви можете вимкнути використання Text::WrapI18N взагалі:

use Locale::Po4a::Common qw(nowrapi18n);
use Locale::Po4a::Text;

замість:

use Locale::Po4a::Text;

Тут важливий порядок інструкцій: більшість модулів Locale::Po4a самі завантажують Locale::Po4a::Common, отже місце першого завантаження модуля визначає, чи буде використано Text::WrapI18N.

ФУНКЦІЇ

Виведення повідомлень

 • show_version($)

  Виводить поточну версію скрипту та коротке повідомлення щодо авторських прав. Приймає як аргумент назву скрипту.

 • wrap_msg($@)

  Ця функція виводить повідомлення у той самий спосіб, у який це робить sprintf(), але розбиває результат на рядки, щоб він краще виглядав у терміналі.

 • wrap_mod($$@)

  Ця функція працює так само, як wrap_msg(), але отримує як перший аргумент назву модуля і лишає місце ліворуч від повідомлення.

 • wrap_ref_mod($$$@)

  Ця функція працює так само, як wrap_msg(), але отримує як перший аргумент позицію файл:рядок, назву модуля як другий аргумент і лишає місце ліворуч від повідомлення.

Обгортки для інших модулів

Locale::Gettext

Якщо не вдається завантажити модуль Locale::Gettext, цей модуль надає фіктивну (порожню) реалізацію зазначених нижче функцій. Повідомлення po4a при цьому перекладено не буде, але програма зможе працювати.

Якщо немає доступу до Locale::gettext, ця обгортка викликає setlocale(LC_MESSAGES, ""), щоб функції, які її викликають, також не залежали від модуля POSIX.

 • bindtextdomain($$)
 • textdomain($)
 • gettext($)
 • dgettext($$)

АВТОРИ

Jordi Vilalta <jvprat@gmail.com>

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ

© SPI, Inc., 2005.

Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її і/або вносити до неї зміни за умов дотримання GPL версії 2.0 або пізнішої (див. файл COPYING).

2024-06-26 perl v5.38.2